Pierwsza miłość odcinek 1841, 1842, 1843, 1844

0 głosów

Dzięki szybkiej interwencji Marysi karetka odwozi Anetę do szpitala. Okazuje się, że wskutek wypadku ma uszkodzony kręgosłup. Aleks spotyka się w Wiktorem. Nikoli udaje się przekonać Radka do planu powiększenia rodziny. Rysiek został nagrodzony za wzorową postawę i interwencję przed balem policyjnym - razem z żoną wyjedzie na dwa miesiące do USA.

OGLĄDAJ ODCINEK 1841

Wiktor odgraża się Aleksowi i Kacprowi. Grozi, że niebawem się na nich zemści. Sabina składa zeznania, oczyszczające Agatę z zarzutów. Wieczorem cała młodzież spotyka się w "Barbarianie", żeby kibicować podczas koncertu charytatywnego zespołowi Patrycji, Dagi i Radka. Lekarze obawiają się o stan zdrowia Anety, która prawdopodobnie nie będzie mogła samodzielnie chodzić. Aleks informuje Marysię o zatrzymaniu Wiktora. Majka spotyka się z Aleksem.

OGLĄDAJ ODCINEK 1842

Nikola i Radek postanawiają się rozstać po ostatnich nieporozumieniach, do jakich doszło między nimi. Nikola bierze urlop dziekański i wyjeżdża z Wrocławia. Sabina, mimo sprzeciwu rodziny i znajomych, decyduje się odebrać Agatę ze szpitala psychiatrycznego. Marek i Marysia niepokoją się o Anetę, która po wypadku nie wychodzi z domu i unika ludzi.

OGLĄDAJ ODCINEK 1843

Karol odwiedza Agatę i proponuje jej możliwość wyjazdu za granicę, by mogła zrealizować marzenia. Aneta prosi Marka o przysługę. Chce, żeby w zastępstwie za jej lekarza wypisał jej receptę na leki przeciwbólowe. Żukowski ma pewne opory, ponieważ zażywanie tak silnych leków przez dłuższy czas może zagrozić zdrowiu i życiu Anety, lecz ulega jej prośbom. Sabina proponuje Agacie, by dołączyła do zespołu pracującego w salonie mody. Siostra ma wątpliwości.

OGLĄDAJ ODCINEK 1844

zapytał Luty 6, 2014 w kategorii Seriale anonimowy

1 Odpowiedź